יסודות הציור הפיגורטיבי ראליסטי

ברישום ובצבעי שמן

בהנחיית האמן אריאל אסאו החל מינואר 2018

16 מפגשים בימי שלישי בבוקר

בתקופה זו הציור הפיגורטיבי ראליסטי החזיר לעצמו את מעמדו כערוץ ביטוי רלוונטי, מרתק ועשיר, המכיל אפשרויות הבעה מגוונות. על מנת להבין לעומק את סוד הציור בצבע שמן יש ללמוד את מהות פעולת הציור בצבע שמן, תוך דגש על הביצוע ומודעות להקשר מול השדה העכשווי.

הקורס בהנחיית אריאל אסאו, מהווה הזדמנות יוצאת דופן ללימוד היסודות המקצועיים של מלאכת הציור בצבע שמן ובכך להפוך את פעולת הציור לכלי אמנותי רב עוצמה, לבדיקה וחקירת העולם הפנימי. הקורס יבנה באופן דידקטי ומאתגר. השיעור ילווה בהדגמות טכניות של המורה, דבר אשר יקנה לתלמיד הרגלי עבודה נכונים ומקצועיים, כגון חיפוש הצבע על הפלטה, הנחת הצבע וכיצד לגשת לבד הלבן בהנאה. הלימוד יעשה תוך התייחסות ליצירות מופת רלוונטיות. מערך השיעורים יתנהל באופן אישי תוך התייחסות לרמתו וניסיונו האישי של התלמיד, יחד עם זאת יוכל התלמיד לעבוד מול נושא חופשי שמעניין אותו ולקבל הנחיה אישית וספציפית להתקדמות משמעותית באופן מקצועי. במסגרת השיעורים יושם דגש על לימוד רישום, הן כבסיס לצבע והן כמדיה עצמאית. הלימוד יכלול גם שיעורים מול מודל, לשיפור המיומנות באנטומיה, תנועה, מבנה נפח וכו'.

אריאל אסאו, יליד ,1965 הוא אמן/צייר מחונן, הפועל בסצנה הישראלית כצייר פיגורטיבי ראליסטי. עבודותיו מוצגות באירופה ובארה"ב בתערוכות קבוצתיות ויחיד. אסאו, מורה ותיק ומנוסה, מלמד ציור מ-1999 באוניברסיטת בן גוריון בנגב והחל מ-2003 הוא מלמד בבצלאל בירושלים.

עבודות של אריאל אסאו שמן על בד

הקורס יתקיים בימי שלישי בבוקר, בין השעות 10:00-13:30

הסדנה מתאימה למתחילים ומתקדמים, הרוצים ללמוד מהבסיס או/ו לשפר את יסודות הטכניקה בצבע שמן.

לפרטים ולהרשמה להתקשר – 052-8656848