סדנה מקצועית 12 שיעורים ברישום וצבעי שמן

מנחה אריאלה גולדמן

22/3 –28/6 (ממרץ עד יוני )

הסדנה בהנחיית אריאלה גולדמן, מהווה הזדמנות ללימוד מקצועי בצבעי שמן, תוך זיקה למסורת הציור ארוכת השנים של הציור הפיגורטיבי / ראליסטי. ציור בצבעי שמן מצריך הבנה בשלבים השונים, בעיקר בשל ההתייבשות האיטית של הצבע, דבר המהווה תנאי לרמה מקצועית של הצייר. השיעורים בסדנה יבנו באופן כרונולוגי, שלב אחר שלב, בליווי הדגמה טכנית של המורה, תוך חשיפה לדוגמאות של יצירות מופת דרך מצגות, ספרים וביקור בתערוכות הרלוונטיות. ע"י כך יוכל התלמיד לפתח את המודעות לפיתוח הסגנון והשפה האישית והאותנטית שלו.

במסגרת השיעורים יוכלו התלמידים לעסוק במגוון נושאים חופשיים על פי בחירתם, כגון: נוף, דמויות דיוקן, עבודה מתוך צילום, עבודה מתוך התבוננות באובייקטים /מודלים ועוד. בנוסף, יושם דגש על לימוד אנטומיה, פרופורציות, פרספקטיבה, אור וצל, נפח, תלת מימד, מבנה וקומפוזיציה. ההנחיה תהיה אישית וקונקרטית על פי רמתו וניסיונו של כל תלמיד, על מנת שיוכל לעבוד בהתאם ליכולותיו ולקצב האישי שלו.

הקורס מתאים למתחילים, המחפשים לימוד יסודות הרישום הבנה בתלת מימד, נפח אור וצל, פרספקטיבה ועוד ולאילו שלא התנסו מעולם בצבעי שמן ומחפשים הנחיה מקצועית כמו כן הקורס מתאים גם למתקדמים הרוצים לשפר את המיומנות לרמה המקצועית הגבוהה ביותר ללא פשרות.

הקורס יונחה ע"י אריאלה גולדמן, ציירת ומורה מנוסה, אשר רכשה את השכלתה בארה"ב אצל מיטב האמנים החשובים. למדה ב- SEATTLE ART ACADEMY GAGE / DIGI PEN REDMOND WASHUNGTON והציגה תערוכות יחיד וקבוצתיות ברחבי ארה"ב.

במסגרת הקורס תלמד אריאלה את שיטות העבודה אשר נלמדות היום בבתי הספר הגבוהים לציור ראליסטי בארה"ב.

השיעור יתקיים אחת לשבוע בימי חמישי בערב 18:30-22:30 - סה"כ 12 מפגשים.

להרשמה – 052-8656848,

 

ציור של אריאלה גולדמן שמן על בד